PrivatBara.sk
Veľký Slavkov
Ubytovanie v apartmánochshapeimage_2_link_0shapeimage_2_link_1shapeimage_2_link_2

    Podtatranská obec Veľký Slavkov sa nachádza 4 km od Popradu a 7 km od Starého Smokovca. Pravidelná električková doprava zabezpečuje pohodlné spojenie do Vysokých Tatier ale aj do Popradu. Privat Bara sa nachádza v centre obce blízko obecného úradu, zastávky električky a vo vzdialenosti 50-300m sú 3 obchody s potravinami. Tradičná slovenská reštaurácia Salaš so slovenskými špecialitami za priateľné ceny,  sa nachádza cca 250 m od domu. Často  využívanou atrakciou dediny je požičiavanie  koni v  neďalekom Ranči.

Apartmany boli postavene v roku 2006 čiže celé vybavenie je nové, čisté, udržiavane a veľmi účelné.


    V okolí cca 12 km od Veľkého Slavkova sa nachádza niekoľko lyžiarských stredísk ako napríklad Lopušná dolina, Kubašok, Lučivná, Jakubková lúka, Kežmarok Štart, Podlesok a Hrebienok, kde je aj 4 km dlhá sankárska dráha a počas letnej sezóny požičiavanie kolobežiek na tejto trati.

Medzi Popradom a Svitom je novovybudovaný cyklisticko-korčuliarský chodník dlhý 8 km.

Výborny relax poskytuje aj  Aqua City Poprad s celoročnou prevádzkou, kde sa nachádzajú oddychové bazény s termálnou vodou a perličkami, masážnymi prúdmi, vonné sauny, plavecký bazén a neďaleko sa nachádza taktiež termálne kúpalisko Vrbov.

Privat Bara        Ponuka        Ceny        Galéria        Pôdorys        Pre Vaše deti        Kontakt

© 2011 privatbara.sk    |    booking: grigusova@email.cz, +421 915 928 572

Odkazy    |    Ubytovanie Tatry    |   Ubytovanie Vysoké Tatry    |   fun4kids.sk